Як швидко летить час!

Ні для кого не секрет, що учасниця «Кварталу 95» і «жіночого кварталу» Олена Кравець — прекрасна мама. Вона дуже піклується про своїх дітей, і кожну вільну хвилину намагається проводити саме з ними. Актриса — багатодітна матуся: у неї є старша дочка Марія (17 років) і двійнята Ваня і Катя, яким зараз 4 роки. На вихідних Олена вирішила показати атмосферне фото, на якому показала підписникам старших діток, інформує Ukr.Media.

Останні теплі деньки гумористична актриса вирішила провести на відкритому повітрі, вибравшись з сім’єю на природу. Разом зі своїм чоловіком і двійнятами Олена зробила прогулянку по річці, орендувавши катер. «Безцінні моменти, які проводиш з сім’єю. Особливо на природі. Згодні?”, — підписана публікація.

Як швидко летить час! Ще зовсім недавно Олена показувала своїх діток, і прикривала їх обличчя смайликами. Тепер же вони так підросли, і дуже схожі на свою зіркову матусю. “Ви красива пара, а дітки просто клас”, “Оленка. Раз на відпочинку, значить здоров’я в порядку. Слава Богу”, “Звісно згодні. Це так класно проводити час із сім’єю, тім більш на природі”, — написали підписники.