Відома актриса опублікувала таке рідкісне фото в соцмережі.

24 лютого старша донька Олени Кравець відсвяткувала 17-річчя. Актриса захотіла публічно привітати Машу і своїми словами розчулила підписників, інформує Ukr.Media.

Актриса не є активною користувачкою соцмереж. Але такий знаковий день вона не змогла обійти увагою і вирішила публічно привітати найстаршу дочку Машу з 17-річчям. У себе в інста-блозі Кравець виклала знімок, на якому дівчинка лежить на дивані в повсякденному одязі. Сонячний кадр «зловив» щирі емоції Маші. Зіркова мама лагідно називає дочку «Мішечком». Свій вибір фото Олена пояснила тим, що хоче, щоб її дочка в будь-якому віці могла безтурботно насолоджувалася життям і радіти кожному моменту.

«Твої кадри зараз можна легко знайти в соцмережах, моя дівчинка. На них ти різна: задумлива, сором’язлива, серйозна, яскрава і впевнена. Але сьогодні мені хочеться, щоб ти відчула себе так само, як на цьому фото — безтурботною хохотушкою, яка показує п’яти Сонцю і своєму прекрасному віку! Люблю тебе, мішечок, ще до Дня твого народження», — пише знаменитість.

В даний час Марія вже активно знімається в модних фотосесіях українських брендів. Схоже, що дівчина не планує йти по стопах своєї зіркової матусі. Також вона активно подорожує по світу.