Разом зі своїм обранцем Павлом Розенком вона вирішила відвідати виставку.

Українська телеведуча на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала сімейні фотографії. Разом зі своїм обранцем Павлом Розенком дівчина відвідала виставку в «Співочому полі», а знімками поділилася зі своїми численними шанувальниками. На фото пара щасливо посміхається, позуючи серед скульптур, інформує Ukr.Media.

Олена-Христина показала один з своїх вихідних днів. Разом зі своїм обранцем вона вирішила відвідати виставку. Так сказати, долучитися до прекрасного. Для заходу телеведуча віддала перевагу кежуал стилю: білу блузу з рукавами-ліхтариками Христина скомбінувала з джинсами-варьонками і масивними білими кросівками. «Лебідь, Рак і… страус. Або коротко про виставку на «Співочому полі». Найбільше запам’ятався переляканий наречений Сари. І Лев, який більше нагадує мужика, здивованого від його нової стрижки”, — написала телеведуча.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

«Так ви ж схожі з чоловіком, чогось раніше не помічала», «Христина ти найкраща ведуча», «Христина, ви така красива», «Бачили вчора з подругами як ви їхали. Я кажу їм «Шкода ми так швидко бігати не вміємо, фоточку б попросили». Ви класна!», «Як завжди на позитиві», «Ну це просто, як завжди, чудово», — написали підписники.