Найріднішій людині танцівниці виповнилося 70 років.

Відома українська танцівниця і чемпіонка світу з бальних танців Олена Шоптенко на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала зворушливе привітання. Її мамі сьогодні виповнилося сімдесят років, і зіркова дочка вирішила таким чином привітати її з ювілеєм, чим зворушила своїх підписників. Шоптенко поділилася фотографією мами, і написала дуже теплі слова для неї, інформує Ukr.Media.

Олена показала кадр, на якому позує разом зі своєю мамою Тетяною Василівною. Фотографія вийшла дуже теплою і сімейною, вона ніби через екран передає весь зв’язок дочки і матері. У публікації знаменитість привітала улюблену маму з Днем народження, подякувавши їй за все. Вона зазначила, що без Тетяни Василівни не було б і танцю, яким тепер живе Олена.

«Дякую тобі за тебе. Спасибі тобі за мене. Дякую за танець. Без тебе б його не було. З сімдесятиріччям, мамо, і спасибі тобі за все найкраще, що в мене є!», — зворушливо підписала публікацію хореограф. Шанувальники приєдналися до привітань, зазначивши, що зіркова дочка дуже схожа на свою маму. «Красива мама», «Генетика — це святе!», «Прекрасний лікар і елегантна жінка. Зрозуміло в кого Ви така чудова теж!!!!», — пишуть фоловери.