Український репер розписувався зі співачкою не один раз.

Потап вразив своїх фанів несподіваним зізнанням. Як з’ясувалося, весілля, яке у них з Настею було навесні для них не було єдиним. До цього вони вже були офіційно розписані, інформує Ukr.Media.

Про це розповів артист. Однак Олексій не уточнював, коли саме це відбулося і скільки разів вони з Каменських вступали в шлюб.

«Уже кілька разів було, коли ми з нею офіційно реєстрували відносини. Та весільна церемонія, яку всі бачили, була у нас вже енною. Навіть не 2-ою», — зробив несподіване зізнання музикант.

Також він пригадав той час, коли він в перший раз зізнався Насті в почуттях. На той момент вона планувала підписати контракт з іншим продюсером, що його дуже засмутило.

«У нас було кілька таких моментів. Спочатку у Насті завершився контракт, її покликали інші продюсери і вона планувала йти. Мені так боляче тоді було… Я сказав: «До кого ти хочеш йти?! Куди?! Якщо так, то йди?!». А всередині мене все було по іншому. Потім вже сталася зворотна ситуація — я хотів, щоб ми посварилися і хотів піти. Але потім п’яний прийшов до неї і сказав: «Я тебе люблю. Ти моя. Я тебе нікуди не відпускаю!». Вранці, прокинувшись в літаку, Каменських поцікавилася у мене, чи пам’ятаю я про те, що їй говорив. На що я відповів, що ні. Але з того моменту у нас почався вже зовсім інший енергетичний контакт один з одним», — відверто розповів Потапенко.