Гармонійна пара!

Вже 30 серпня телеглядачі та шанувальники танцювального проєкту «Танці з зірками» зможуть побачити пілотний ефір сезону 2020 року. Всі учасники вже відомі, серед них і український виконавець і улюбленець жінок Олег Винник. У парі з ним танцюватиме хореограф Олена Шоптенко, яка нещодавно поділилася знімком з репетиції одного з танців. Сама Олена, як і багато її шанувальників, в передчутті нового сезону, інформує Ukr.Media.

Олена поділилася спільним знімком з Олегом Винником. Судячи з усього, пара сфотографувала себе під час чергової танцювальної репетиції. «На сьогодні ми з Олегом Винником здається, зробили вже 1000000 танцювальних кроків. А це ж тільки початок. І все це для того, щоб 30 серпня ви побачили наш красивий і пристрасний танець. І так, сподіваюся, щонеділі! З нетерпінням чекаємо зустрічі!» — написала Шоптенко в публікації.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Ідеальна пара, дуже гармонійно виглядаєте на фото”, “ви з Олегом дуже навіть схожі, є якісь спільні риси обличчя”, “всі Вовчиці України будуть тепер біля монітора телевізорів”, “я впевнена це буде круто, бо ви кращий тренер”, — написали захоплені шанувальники.