Ведуча поринула у спогади.

Українська телеведуча на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала фотографію, на якій позує разом зі своєю старшою донькою. Знімок був зроблений під час їх спільної поїздки до Італії, коли Ользі було 27 років, а її доньці — всього 4. Тоді телеведуча зважилася відправитися в самостійну відпустку, орендувавши автомобіль і подорожуючи зі Златою по італійських містах, інформує Ukr.Media.

Ольга поділилася архівним фото, на якому позує разом з донькою. На знімку Златі всього чотири роки, а сама телеведуча навіть не підозрює, що через деякий час вона стане мамою ще двох чарівних діточок. У публікації Ольга розповіла, що фото було зроблено під час її італійської подорожі. Тоді телеведуча вирішила відправитися у відпустку разом з донькою, орендувавши автомобіль і відвідавши найвідоміші міста Італії.

“Наша перша подорож до Італії. Тоді ми орендували машину, їздили з донькою по різних місцях, щоночі зупинялися в іншому готелі. У Вероні Злата попросила написати на “стіні любові” ім’я улюбленого песика Батчера; в Пізі ми ніяк не могли зрозуміти, як ця коса вежа не падає… з нами ще подорожувала уявна подруга Злати — Сінка. У неї було зелене волосся і золоті зуби. Живі спогади, які ніколи не втратять термін придатності і красу”, — написала Ольга.