Актриса вважає, що успадкувала почуття гумору від свого батька.

Актриса Вікторія Булітко познайомила шанувальників зі своїм батьком і відверто розповіла, чому тато зруйнував її мрію грати на скрипці і як врятував від роботи таксисткою, інформує Ukr.Media.

Відома актриса Вікторія Булітко своїм нинішнім успіхом багато в чому зобов’язана татові, адже саме Сергій Миколайович вплинув на вибір майбутньої професії дочки. Чоловік дуже чекав появи доньки, тому здійснював всі бажання маленької Віки, крім одного:

“Тату, купи мені маленьку скрипку, я буду грати — я бачила себе маленьку з цією скрипкою”, — згадує актриса Вікторія Булітко.

Але в музичну школу Вікторію так і не віддали. І щоб не відбити у дочки інтересу, тато вирішив: якщо захоче — сама навчиться, а він підтримає. Так і сталося.

“І я, і дружина — у нас є музична освіта, закінчили школу. Однак після школи мені грати не хотілося вже”, — коментує батько актриси Сергій Булітко.

Навіть першу модну зачіску дівчинці теж зробив тато.

А ще чоловік прищепив доньці любов до комедійного жанру. Він любив КВК і записував програми на відео. А вона їх дивилася. Навіть в машинобудівний університет Вікторія Булітко зібралася вступати лише тому, що там була команда КВК. Але несподівано з’явилася інша пропозиція — театральний.

Тоді тато допоміг підготуватися до вступних іспитів і повів дочку по запорізьких театрах, щоб показати, що чекає її потім.

“Я відразу закохалася, і до речі, ті вистави, на які я ходила, потім в них і грала”, — розповіла актриса.

У Запорізькому театрі молоді Віка прослужила 8 років, а у 25 зважилася на переїзд до столиці. І сказала батькові — якщо не складеться з театром, буде таксувати, щоб не повертатися відразу додому — добре, що тато навчив водити.

  Ольга Сумська розповіла про подробиці розлучення з Євгеном Паперним

“Ще коли я була маленькою дівчинкою, він садив мене на коліна, і ми їздили по сільських дорогах. До тих пір, поки я не почала діставати до педалей”, — згадує Вікторія Булітко.

Але таксувати не довелося. Віка стала актрисою Театру на Подолі, вже через кілька років отримала дві престижні нагороди “Київська пектораль”. А в 2015-му перед нею постав серйозний вибір: залишитися в театрі або стати актрисою комедійного шоу.

Сьогодні і Віка, і тато радіють, що її життя склалося саме так. Єдине, про що шкодують — через напружений графік бачитися вдається нечасто. Зате тато з донькою завжди знають, що будуть робити, коли знову випаде можливість зустрітися — рибалити. І в цій риболовлі головне не улов, а кожна хвилина, проведена разом.