Ольга Фреймут в черговий раз похвалилася покупкою за 2 млн грн. Ольга Фреймут купила новий автомобіль.

Відома українська телеведуча Ольга Коник, більш відома під псевдонімом Оля Фреймут, похвалилася дорогим придбанням. На своїй сторінці в Instagram 39-річна знаменитість опублікувала дві фотографії, на яких показала, як виглядає мрія її дитинства — автомобіль Range Rover Evoque. За словами ведучої цей автомобіль дуже схожий на неї, інформує Ukr.Media.

«У дитинстві на все місто машину мав тільки Михайло Кіт. Бідному доводилося возити всіх на вокзал і в аеропорт до Львова. Маршруток не було, убера теж… А люди просили, і він не відмовляв. Ось тоді я почала мріяти про власний автомобіль. Не про те, як одружитися, а про машину. Мені хотілося бути не гірше Михайла Кота — розвозити всіх бажаючих, нехай би тільки пасажири заправляли”.

“Пройшли роки. Я купила і поміняла не одне авто. Але тільки зараз у мене автомобіль, як з дитячої мрії — Range Rover Evoque Autobiography. Стильний, з характером, економний — дуже схожий на мене, сподіваюся. А цей колір Карпатського неба вечір… Він навіть не дає мені в’їхати в стовп. Гальмує сам, коли бачить загрозу. Словом, автомобіль з душею”, — підписала публікацію Оля.

Відзначимо, що автомобіль Range Rover Evoque в Україні можна купити за 1,5-2 мільйони гривень.