Ольга Серябкіна зізналася, що зустрічалася з Оленою Темніковою.

Несподівані факти продовжують розкривати екс-учасниці групи "Серебро". На цей раз сенсаційною заявою здивувала співачка Ольга Серябкіна. Артистка зізналася, що перебувала у відносинах зі своєю колишньою колегою Оленою Темніковою.

Минулим днем Олена Темнікова розсекретила роман Ольги Серябкіної та Максима Фадєєва. Артистка зізналася, що була свідком їхньої інтимної сцени, інформує .

Прокоментувати висловлювання співачки вирішила сама Серябкіна. У інтерв'ю російському ЗМІ вона назвала заяву Олени способом піару і відвертим наклепом. Говорячи про причини такого негативу на свою адресу, співачка і зовсім зізналася, що вони з Темніковою зустрічалися!

Ось що вона розповіла:

"В нашій країні не заведено розповідати про таке, але так, це правда. Про це ходили чутки, але ми ніколи не підтверджували, не розповідали. Ми були разом, як дівчина з дівчиною. Це вона була моєю любов'ю, а не наш продюсер. Тому, те, що вона говорить зараз про мене і Макса — це дуже дивно. Ми з нею були разом 24/7, навіть у райдері на гастролях у нас завжди був номер один на двох, ми завжди жили разом. Про наші відносини знали наші друзі, лише близьке коло. Олені я дуже вірила і любила її, довіряла.

За словами Серябкіної, з часом відносини з Оленою розладналися. Дівчина пов'язує це з особистісним зростанням. Мовляв, почалася жіноча конкуренція, ревнощі.

"Її не влаштовувало бути "десь посередині" між мною і нашим продюсером, тому що ми працювали дуже щільно — я писала всі пісні, ми постійно були в творчому процесі. Мені шкода що людина продовжує і зараз жити минулими образами, бажанням помститися, зачепити."

  Гардероб Дмитра Комарова завжди під контролем його дружини

Також Ольга прокоментувала слова Олени про те, що та одного разу застукала її з Фадєєвим. Серябкіна підкреслила, що екс-колега вигадує і всі її висловлювання слід віддати на вивчення юристам.

"Це прямий наклеп, і на таке можна подати до суду. Будь-якому терпінню приходить кінець. Зрештою, у Макса є родина, дружина. У мене зараз теж відносини, є молодий чоловік. Можу сказати, що досвід стосунків з Оленою був останнім — більше з дівчатами я не зустрічалася."