Ведуча і член журі нерідко різко висловлювалися на адресу один одного.

Хореограф і член журі шоу "Танці з зірками" Влад Яма прокоментував взаємини з Лесею Нікітюк після їх перепалок на проекті.

Нагадаємо, між Лесею Нікітюк і Владом Ямою стався конфлікт на проекті "Танці з зірками". Член журі дуже гостро коментував танцювальні здібності ведучої, хоча в результаті вона посіла друге місце в шоу, інформує .

І от після всіх суперечок знаменитості зустрілися. Влад став героєм шоу "Шалена зірка" на Новому каналі, ведучою якого виступила Леся. За лаштунками проекту хореограф розповів, чи вдалося їм з Никитюк залагодити старий конфлікт.

"У мене з Лесею звичайні приятельські стосунки. Насправді я про конфлікт давно забув, і згадую лише тоді, коли мені в соцмережах починають писати про це. Але, судячи з висловлювань Никитюк на проектах "Хто проти блондинок?" і "Хто зверху?", вона досі пам'ятає, і, мені здається, навіть злиться."

При цьому Влад зазначив, що вони з Лесею особисто ніколи не обговорювали інцидент на шоу. Під час зустрічей вони мило посміхаються один одному:

"Ми поза кадром чомусь про це не розмовляємо. Зазвичай розмовляємо дуже мило, з посмішкою. А в кадрі на Лесю щось іноді находить, тому, думаю, що вона таїть образу. Не знаю, чому. Мені здається, що тут все очевидно — кожен робив свою роботу, як міг. Вона танцювала, як могла, а я коментував, як міг. Мабуть, щось не співпало."