Ольга Цибульська несподівано заговорила про зради і чоловіка, якого приховує. Українська співачка розповіла пікантні деталі свого особистого життя.

Популярна співачка Оля Цибульська розповіла, чому вона так сильно приховує свого чоловіка. У новому інтерв’ю Цибульська заявила, що дуже цінує свою сім’ю і поважає бажання чоловіка залишатися поза публічністю. Цибульська вважає, що зайва увага до її сім’ї може спричинити за собою безліч проблем. Співачка згадала приклад Слави і Едгара Камінських. Оля зазначила, що у пари були чудові взаємини, і вони правда любили один одного, інформує Ukr.Media.

Цибульська вважає, що на розлучення пари вплинули не тільки непорозуміння всередині сім’ї, але також вплив ззовні. Співачка дуже засмутилася, коли дізналася про те, що інформацію про її чоловіка злили в мережу. Вона вважає, що ніхто не має права заважати подружньому життю її і її чоловіка. Крім цього, Ольга заговорила про зраду. Жінка зізналася, що ніколи не пробачила б коханій людині зраду. Вона вважає, що зрада — це не випадковість, а усвідомлений вибір. І такому вчинку ніколи не може бути виправдання.