Настя Каменських розповіла чи спілкується з Іриною Горовою. У яких стосунках перебувають нинішня і колишня дружина Потапа.

Популярна українська співачка Настя Каменських розсекретила, чи спілкується вона з колишньою дружиною свого чоловіка Потапа. У новому інтерв’ю Настя розповіла також про взаємини з сином чоловіка від першого шлюбу. Так, з продюсером Іриною Горовою Каменських не спілкується зовсім. Але, з сином Олексія Потапенка Настя підтримує дуже теплі стосунки. Як зізналася співачка, вона з чоловіком і його сином досить часто проводять час разом, інформує Ukr.Media.

Анастасія зізналася, що вважає 12-річного сина Потапа дуже здібним і талановитим хлопцем. Крім цього, Каменських зазначила, що Андрій — частий гість в їхньому будинку, і він часто залишається в них ночувати. У свою чергу, хлопчик також добре ладнає з Каменських, і любить проводити час в її компанії. До слова, сама Ірина Горова взагалі не коментує взаємини з Настею, і в житті вони практично не бачаться. У кожної жінки свої заняття, які нічого спільного не мають.