Як з'ясувалося, це рішення ведуча прийняла ще дуже давно.

Багато зірок раді показувати прихильникам все, що стосується не тільки творчості, але також особистого життя. Фото з подорожей, сімейних свят, навіть постільні кадри з коханими щодня масово з'являються в соціальних мережах. Однак є знаменитості, які воліють не показувати публіці цю сторону свого життя, як, приміром, Ольга Цибульська, інформує .

Попри те, що ведуча обожнює світські заходи, активно веде особистий мікроблог, вона досі жодного разу не показала громадськості обличчя свого чоловіка. І ось, буквально днями, ведуча пояснила причину такої скритності.

"Чому я не показую чоловіка!? Пісня "Море" написалась багато років тому, коли мені, як води, бракувало його любові. Ми вже зустрічались тоді, але я ще довіряла продюсерам і гралась у брудні правила шоубізу. За тиждень до нашого спільного відпочинку в Іспанії вийшла чергова обкладинка про "бурхливий роман Цибульської" з іншим чоловіком. Коханий не витримав, сказавши, що більше не може ні з ким мене ділити і пішов. На море ми не полетіли. Я сиділа у своїй задушливій квартирі і згадувала його дотики. Саме тоді народилася ця пісня і тоді я зрозуміла чим насправді ризикую, коли не слухаю своє серце. Тієї ночі я знайшла його і пообіцяла, що тепер наше щастя буде тільки нашим", — поділилася з шанувальниками Ольга.