“Нічому тебе життя не вчить”.

Як уже стало відомо, у фіналі романтичного проєкту “Холостячка” Ксенія Мішина вибрала Олександра Еллерта. Після цього шанувальники шоу поділилися на два табори: хтось підтримує вибір головної героїні, а хтось жорстко його критикує.

Судячи з усього, до критикуючих приєдналася і співачка Оля Полякова, записавши відеозвернення до самої Ксенії Мішиної. У сторіс на своїй особистій Instagram-сторінці Полякова звернулася до “холостячки”, зазначивши, що “життя її нічому не вчить”, інформує Ukr.Media.

Оля Полякова вважає, що у фіналі потрібно було вибирати Олексія Тригубенка.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Друзі мої, додивилася “Холостячку”. Що хочеться відзначити: ну ти, Мішина, і… не можна так, звичайно, про людей. Нічому тебе життя не вчить. Такого хлопця проїхала. Схоже, подобаються тобі американські гірки. Ну що ж, катайся”, — жорстко зазначила Полякова.

Реакція Ксенії Мішиної не змусила на себе довго чекати. Дівчина у себе в Instagram розмістила пост, і зазначила, що їй дуже боляче бачити подібну реакцію.

“Я вирушила на цей проєкт, ризикувала всім, я відкрила свою душу і пообіцяла собі та вам бути чесною. Робила все можливе, до того ж була чесною у фіналі перед мільйонами глядачів”, — написала Мішина в публікації.