Оля Цибульська прокоментувала розлучення DZIDZIO з дружиною SLAVIA. Співачка розповіла про погрози, які отримувала від Ярослави Хоми.

Українська співачка і кума DZIDZIO Оля Цибульська прокоментувала його розлучення з дружиною SLAVIA, інформує Ukr.Media.

За словами виконавиці хіта “Prosecco”, їй незрозуміло, як саме дружина DZIDZIO ревнувала її до нього — як жінка або як артистка.

У розмові з Катею Осадчою в програмі “Світське життя” Цибульська запропонувала Slavia записати дует, щоб вона не ревнувала:

“Слава, ти точно дивишся це інтерв’ю, і якщо ти думаєш, що я дуетом “Цьомаю” і “Киця” забрала у тебе славу, яка повинна була належати тобі, я тобі пропоную допомогу. Я напишу пісню, я знаю як це робиться, і запишемо дует.

Співачка стверджує, що між нею і DZIDZIO виключно дружні стосунки.

“Мені здається, щоб я зараз не сказала, все одно всі скажуть що я повія, розлучниця. Що я влізла в сім’ю і народила Дзідзьо сина. Тому ні, нічого у нас з Дзідзьо не було, син не від нього. Дзідзьо не батько Нестора. Я про це говорила тисячу разів”, — сказала вона.

Зірка також додала, що у якусь мить отримувала погрози від Слави:

“Я навіть у якусь мить почала отримувати погрози різні в смс, в соцмережах, там була помста кланами, родичі родичів, подруги подруг, нові сторінки з нулем підписників. Коли це все впало мені на голову, я спеціально в інтерв’ю говорила, ми з кумом, але це ніяк не зупиняло цю хвилю загроз.”

До особистої розмови зі SLAVIA Оля не готова, так як вважає, що такі розмови повинні проходити між чоловіком і дружиною удвох.

Дивіться повне інтерв’ю Олі Цибульської в програмі “Світське життя”: