Олексій Дмитрієв — російський актор, при одному погляді на якого у деяких страх пробирається до кісточок, інформує Ukr.Media.

Дуже високий і потужний чоловік, з густими бровами і грубим обличчям. У театрі і кіно йому найчастіше діставалися ролі негативних персонажів — бандитів, різних негідників. Незвичайна і «страшна» зовнішність навіває асоціації саме з такими героями, а не з якимись іншими.

Олексій Дмитрієв став знаменитістю буквально в перші дні свого життя. Коли він народився — а сталося це в 1976 році — про нього стали писати всі місцеві газети. Причина була суттєва: «малюк» який з’явився в пологовому будинку мав зріст рівно метр і важив сім кілограмів.

Попри такі богатирські дані, Дмитрієв спочатку ріс болючим і слабким. За це він удостоювався насмішок від численних однолітків. Однак з плином часу майбутній актор ставав все більш високим і, головне, сильним: він став сильнішим за всіх своїх однокласників, після чого жарти і глузування над ним припинилися.

Щоб ще більше зміцнити своє фізичне здоров’я, Дмитрієв зайнявся спортом. Він вибрав гандбол, яким настільки захопився, що отримав звання кандидата в майстри спорту. Так би він і продовжував кар’єру професійного гандболіста, проте отримав травму, після якої зі спортом потрібно було зав’язати. І це могло стати причиною важкої депресії для Дмитрієва, але не такою він був людиною. Його другою пристрастю було акторське мистецтво, тому він швидко знайшов для себе новий притулок — театр в рідному Ярославлі.

Ще в молодості Олексій Дмитрієв зустрів Ірину, яка стала першою і єдиною його дружиною. Їй сподобалися нестандартні зовнішні дані актора, адже це справжній захисник. А ще виявилося, що це він тільки в театрі і на екрані грає лиходіїв, а в житті він дуже добрий.

  Знаменитий актор Леонардо Ді Капріо нарешті стане батьком

У пари народилося двоє синів, які, втім, не успадкували гени батька. В них є деякі спільні риси з Олексієм в зовнішності, проте в усьому іншому вони схожі на маму. Батьки не тримають хлопчиків в їжакових рукавицях і надають їм можливість визначити, куди вони хочуть піти після школи.

До речі, попри те, що Дмитрієв більше не займається спортом професійно, з його життя спорт зовсім не пішов. Актор любить кататися на ковзанах, грає у футбол, хокей і той же гандбол. Діти Дмитрієва теж беруть участь в цих змаганнях. Молодший навіть пішов у спортивну школу.