Актуальні новини

Оркестр «INSO-Львів» відкриє сезон із Кирилом Крабицем

Симфонічний оркестр «INSO-Львів» та Кирило Карабиць 4 вересня відкриють сезон оркестру концертом «Vivere est Cogitare – Жити, значить мислити».
Симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської Національної філармонії завжди дивує своїх слухачів не пересічністю ідей та майстерністю їхнього музичного втілення.
Цього сезону оркестр не просто готовий дивувати, а вражати, обираючи надскладний, часом маловідомий, часом абсолютно експериментальний та новітній матеріал для того, щоби йти у фарватері із світовими музичними майданчиками.
До того ж, у цьому сезоні INSO-Lviv знову матиме змогу працювати із всесвітньовідомим диригентом Кирилом Карабицем.
Особливості та трепету додає і те, що нарешті (вперше за півтора року!) весь оркестр зіграє на одній сцені.
Винятковим робить програму цього концерту незвичне поєднання композиторів. Прозвучить Симфонія 1, ре-мажор Ґустава Малєра та Audioguide for singing orchestra Анни Корсун – сучасної українсько-німецької композиторки.
Для Анни музика вважає ― ефемерне мистецтво, сутнісно незрозуміле, що здатне впливати на емоції, відчуття – щось на кшталт магії. Натомість Малєр вважав себе інструментом, на якому грає Всесвіт, природа. Природа для нього – єдина, всеосяжна субстанція, що виявляється в нескінченності окремих речей.
INSO-Lviv намагатиметься поєднати минуле із сьогоденням, ще раз підтверджуючи те, що минуле невідривне від нас, що звучить на одній, суцільній лінії життя. Якщо музика не рятує світ, то точно наповнює його красою буття.

  6 квітня — переддень Благовіщення: традиції та прикмети цього дня

Залишити відповідь