Жінка хоче відчути щастя материнства.

Про бажання стати матір’ю 39-річна Періс Хілтон заявляла ще минулої осені. Але тепер від слів вона перейшла до справи і, як зізналася в подкасті The Trend Reporter, вже почала процедуру екстракорпорального запліднення, інформує Ukr.Media.

Хілтон зізналася, що вирішила зачати дитину таким чином, бо лише так вона може бути впевнена, що у неї народяться близнюки: хлопчик і дівчинка.

“Ми робимо ЕКО, тому що так я можу вибрати близнюків, якщо захочу”, — поділилася вона.

Вона додала, що вже завершила процедуру з вилучення зрілих яйцеклітин, і для неї це було непросто.

“Це було важко, але я знала, що воно того варте. Я робила це пару раз”, — сказала вона.

Періс зазначила, що 39 — річний бойфренд, бізнесмен Картер Реум, її дуже підтримує — вона назвала його “хлопцем своєї мрії” і заявила, що він на 100% саме той, хто їй потрібен.

“Я дійсно дуже схвильована тим, щоб перейти до наступного кроку в моєму житті і, нарешті, просто жити справжнім життям. Тому що я дійсно вірю, що сім’я і діти — це сенс життя. І мені ще не довелося випробувати це, тому що я не відчувала, що хтось заслуговує від мене такої любові, але тепер я знайшла таку людину”, — заявила зірка.

Хілтон і Реум, які знайомі вже більше 10 років, почали зустрічатися у 2019 році, після того як їх сім’ї разом відзначили День подяки.