Дізнайтеся про життя супермоделі.

В честь свого 38-річчя супермодель Наталія Водянова стала героїнею нового номера іспанської версії Elle. Наталія взяла участь у фотосесії, а також поспілкувалася з редакторами видання. В інтерв’ю Водянова говорила не тільки про моду і роботу свого благодійного фонду “Оголені серця”, але і ділилася подробицями майбутнього весілля з Антуаном Арно:

“Він зробив мені пропозицію майже рік тому, якраз у день мого народження. Я подумала, що з настанням 2020 року нарешті прийшов час розповісти про це світу. Зовсім скоро ми одружимося. Це буде велике свято приблизно на 300 гостей. Чесно зізнатися, у Франції звикли до урочистостей побільше, тому точно знайдуться люди, які назвуть нашу церемонію досить скромною”, інформує Ukr.Media.

В інтерв’ю Наталія Водянова також розповіла, як їй вдається поєднувати роботу та сімейне життя. Модель зізналася: щоб усе встигати, їй найчастіше доводиться жертвувати тим часом, який вона планувала провести наодинці з собою. Крім того, зірка поділилася своїми планами на найближчий рік:

“Я хочу, щоб мої діти були здорові. Щоб старший син Лукас вступив в той університет, який він хоче. Хочу, щоб у мене з’явилося більше вільного часу для себе самої. Я дуже люблю читати, і мені хотілося б робити більше, але поки я рідко можу знайти на це час. Я також мрію сама написати книгу, але це заняття вимагає ще більше часу і самовіддачі, до того ж я поки що не знаю, про що саме хотіла б написати”.

Поділилася Водянова і секретом своєї стрункості. Зірка зізналася, що завдяки швидкому обміну речовин вона може дозволити собі улюблений шоколад і інші солодощі. Тримати себе у формі Наталі також допомагають особливий режим харчування і заняття спортом.

  До скороченої телеверсії «Оскара» додадуть фрагмент із нагородженням «20 днів у Маріуполі»

“Я практикую інтервальне голодування. У такі дні я протягом 14 годин нічого не їм, а тільки п’ю деякі дозволені напої. В інші десять годин я можу їсти. Я також намагаюся вживати менше цукру, хоча мій організм досить часто вимагає його через швидкий обмін речовин”, — розповіла модель.

Нагадаємо, що шлюб з Антуаном Арно стане для Наталії Водянової другим. Першим чоловіком моделі був британський аристократ Джастін Портман, від якого у неї залишилося троє дітей — 18-річний Лукас, 13-річна Нева і 12-річний Віктор. У 2011 році Водянова розлучилася з Портманом. У тому ж році стало відомо, що Наталія зустрічається з сином французького мультимільярдера Бернара Арно Антуаном. У 2014 році у Наталі і Антуана народився син Максим, а ще через два роки на світ з’явився молодший син Роман.