В цьому році Atlas Weekend 2019 стартував 9 липня.

Минулий день однозначно запам'ятався жителям Києва, адже у місті стартував фестиваль Atlas Weekend 2019. Причому вчора пройшов безоплатний день, який подарував безліч емоцій та виступи найпопулярніших артистів країни.

В цьому році Atlas Weekend буде проходити з 9 по 12 липня. Щодня жителів столиці будуть розважати найтоповіші артисти України, а також гості з закордону. Серед них виявилися раніше заявлені ASAP Rocky, Black Eyed Peas, The Chainsmokers та інші, інформує .

Вчора на ВДНГ пройшов перший і безоплатний день фестивалю, який ознаменувався Днем української музики. Так, гості Атласу змогли побачити виступи різних артистів. Для цього на заході було організовано кілька секторів зі сценами: Main Stage, West Stage, East Stage і North Stage. Хто, де і як виступив, дивіться далі.

Main Stage

На головній сцені фесту в цей день заряджали публіку Sonya Kay, Ivan NAVI, М'ЯТА, TAMERLANALENA, rumbero's, DSIDE BAND, Оля Цибульська, ДОРОШ, LAUD, KYIVSTONER, DILEMMA, Злата Огневич, АГОНЬ, Артем Пивоваров, Віталій Козловський, "БАМБІНТОН", ALYOSHA, NIKITA LOMAKIN, ALEKSEEV, NK, "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ", Павло Зібров, DZIDZIO, Софія Ротару і MOZGI.

West Stage

Публіку західної сторони Atlas Weekend розважали не менш яскраві виконавці. Серед них: Letay, Epolets, групи "СКАЙ" і ONUKA.

East Stage

Зі східної сторони музичної події також було гаряче. Тут настрій задавали представники рок і інді-музики VS, NEREIS, TRANK, KARNA та o.torvald.

North Stage

А ось в північній зоні відпалювали YEYO, KHAYAT, LOLITA KOX, групи [O] і YUKO.

Впевнені, що для багатьох цей день став самим незабутнім цього літа. А як пройшов ваш вівторок?