Влад Яма зізнався, що образив свою маму.

Влад Яма дав інтерв'ю програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна», в якому розповів про свої сімейні таємниці. Виявилося, мама танцюриста довго не могла йому пробачити одного рішення заради кар'єри, інформує .

У новій рубриці про роль матері в житті зоряних синів відомий танцюрист розповів, з чого почалася його кар'єра і як у цьому йому допомагали батьки. В 5 років Влад Яма випадково потрапив на чемпіонат з бальних танців. А з семи почав займатися професійно. Артист згадує перші виступи та підтримку мами.

«Я відчував, як вона тремтить, і я, виходячи на сцену, починав тремтіти. Потім вона вже намагалася мене якось малювати… навіть фарбувала губи помадою, але я потім йшов в туалет і стирав все. Тому зазвичай ми їздили з батьком — так було спокійніше», — розповів Влад Яма.

Але попри підтримку батька, танцюристу ще в молодому віці довелося добре подумати та зробити рішучий крок.

«Батько сказав: «Май на увазі, що в свій час танцями ти повинен будеш прогодувати себе, свою сім'ю і дітей, зможеш — тоді вперед, — поділився Влад Яма. — Так я вирішив, що треба переїжджати до Києва. Коли поїхав, було все нормально, а мама плакала. Вона плакала ще коли ми вперше почали говорити про те, що я можу поїхати в Київ».

Мама боялася, що Київ змінить її хлопчика. Так і сталося. За рік у столиці Влад витворив таке, про що місяцями боявся розповісти батькам. У балеті, де на той момент працював Яма, йому поставили ультиматум: звільнять, якщо він не поголиться налисо.

«Спочатку я говорив, що зробив коротку зачіску, потім, дуже коротко підстригли», — згадує танцюрист.

  27 серпня — Михей Тиховій: історія та традиції свята

Свого лисого сина Любов Миколаївна прийняла лише через кілька років. А переконав її незнайомий хлопчик.

«Вийшло так, що батько прийшов з перукарні та розповів, що поруч з ним сів хлопчик, який попросив, щоб йому зробили зачіску під Влада Яму, і тут все стало зрозуміло»,- коментує Влад Яма.