Актуальні новини

Петиція про заборону концертів російських артистів в Україні зібрала 25 тис. голосів

Петиція про повна заборону концертної діяльності артистів з Росії до повернення Криму та відновлення контролю Україною над своїми східними кордонами набрала необхідні 25 тис. голосів. Тепер її має розглянути президент Володимир Зеленський.

Автор петиції – телеведучий та продюсер Ігор Кондратюк. В тексті йдеться, що російські артисти мовчанням підтримали окупацію Криму та розв’язання Росією війни на Донбасі, тому теж несуть відповідальність за агресивні дії РФ.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1527938 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1527938{
margin: 0!important;
}
}

«Виключення для заборони допускаю лише для тих російських представників культури, хто публічно виступив проти російської агресії: письменник Віктор Шендерович, акторка Лія Ахеджакова, музикант Андрій Макаревич та інші», – зазначив Кондратюк.

«Це неприродньо, коли артист виступає і для росіян-окупантів, і для окуповиних ними українців. Любов до носіїв культури агресора розвиває в українцях так званий шведський синдром. Цього потрібно уникати, якщо ми не хочемо більше втрат територій та населення, та перемогти у цій праведній для України та українців війні», – додав він.

Кондратюк також зазначив, що музика і інші види мистецтва від Росії не можуть бути поза політикою під час війни.

Тепер президент має обов’язково розглянути петицію та дати на неї відповідь. За правилами, розгляд петиції відбувається не пізніше десяти робочих днів від дня оприлюднення інформації про початок її розгляду. Результат цього розгляду – з відповідною аргументацією – мають опублікувати на сайті електронних петицій на сторінці «З відповідями».

  Прощена неділя - 10 березня 2019 року

Залишити відповідь