Виконавиця давно мріяла про це.

Солістка українського гурту KAZKA Олександра Зарицька нещодавно заінтригувала своїх шанувальників образом у вінчальній сукні. Та дівчина дала інтерв’ю, в якому зізналася, з ким же проживає зараз. Виявляється, Саша в цей момент живе з мамою, чого дуже хотіла.

Дівчина розповіла, що давно мріяла про те, щоб її сім’я була разом, але щільний гастрольний графік, який у Саші був до карантину, не дозволяв їй проводити разом з близькими стільки часу, скільки вона б хотіла, інформує Ukr.Media.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Саша розповіла про те, що разом із мамою живе вже чотири місяці в заміському будинку виконавиці.

“Я мріяла про те, щоб моя мама переїхала, і тепер ми живемо разом. Моя мама — специфічна людина. Вона у мене вчителька. Я за знаком Зодіаку — Лев, умію приструнити всіх”, — з гумором розповіла Зарицька. Новорічні свята співачка, судячи з усього, відзначатиме в колі сім’ї.

У зв’язку з пандемією коронавірусу зараз кар’єра Саші стоїть на “паузі”, але Зарицька зазначила, що не сумує. Дівчина також розповіла, що не планує проводити святкові дні за готуванням, адже дуже не любить цього.

“Хочу веселитися, святкувати з феєрверками. Або виступати. Мама теж готувати не буде, вона буде просто тусуватися. Вона у мене нестандартна мама”, — зазначила Олександра.