Подробиці "холодної війни" Вікторії Бекхем зі своєю невісткою. Нікола Пельтц розповіла подробиці конфлікту зі свекрухою.

Дружина Брукліна Бекхема поділилася подробицями конфлікту зі свекрухою, інформує Ukr.Media.

Дружина старшого сина Бекхемів Брукліна — Нікола Пельтц поділилася подробицями сімейної драми у своїх соціальних мережах. Дівчина розповіла про конфлікт зі свекрухою Вікторією Бекхем.

За словами джерела між жінками “холодна війна”, а причиною цього стало, як би не звучало дивно — плаття, а точніше дизайнер сукні. Річ у тім, що на весіллі Ніколи і Брукліна наречена одягла сукню від Valentino Couture, а не від Вікторії Бекхем. Це і стало спусковим механізмом сімейних непорозумінь.

“Я збиралася і дуже хотіла надіти її плаття, але через кілька місяців вона зрозуміла, що її ательє не може цього зробити, тому мені довелося вибрати інше плаття. Вона не говорила, що “ти не можеш це надіти”, і я не говорила, що не хочу її плаття. Але ось де це почалося”, — зізналася Нікола.

У свою чергу, Бруклін запевняє, що в їх сім’ї все в порядку і всі прекрасно ладнають. Але шанувальники не довіряють хлопцю, адже помітили щось дивне для сім’ї Бекхемів. Вікторія абсолютно не коментує пости Ніколи, але ж Бекхеми завжди залишають різні реакції під постами один одного.

Ходять чутки, що Нікола взагалі не хотіла, щоб Вікторія була на весіллі, але не запросити її не могла, адже це породило б безліч хейта і чуток. Також джерело заявляє, що Бекхеми хоч і були на весіллі, але не були в центрі уваги, що засмутило Вікторію.

Також ще однією причиною розлютиться на невістку стало те, що ЗМІ, публікуючи знімки з весілля, назвали Ніколу Пельтц «новою місіс Бекхем».

Відзначимо, що зараз молодята живуть в Майамі, де Бруклін займається своїм кулінарним блогом. Подружжя рідко спілкуються з сім’єю Бекхемів і навіть відмовилися від спільного сімейного відпочинку.

  15 листопада – день святих Акіндіна і Пігасія: історія, традиції та прикмети свята