Порада про любов, яку принцеса Діана дала принцу Вільяму перед своєю загибеллю. Ці слова, як ніколи актуальні.

Варто згадати одну історію, пов’язану з матір’ю Гаррі і Вільяма, принцесою Діаною. Незадовго до своєї трагічної загибелі Діана поділилася зворушливою порадою про кохання з принцом Вільямом. Відомо, що Леді Ді і принц Чарльз розлучилися на початку 1990-х, але офіційно розлучилися лише в 1996 році. Після цього вона дала телеканалу BBC знамените, “вибухове”, інтерв’ю про їхній шлюб, інформує Ukr.Media.

Виступаючи перед глядачами, вона розповіла свою версію цієї історії, повідала про життя в якості королівської дружини і про колосальний тиск, з яким зіткнулася в Букінгемському палаці, а також про сумнозвісний роман Чарльза.

Але скандальна телевізійна сповідь містила також і дуже ніжні моменти, які на тлі драми багато хто тоді пропустив. В реальності Діана приберігала їх для своїх синів, розповівши, як вона допомагала дітям пережити розрив батьків. Королева сердець згадала, що їй довелося пояснювати Гаррі і Вільяму, як вони розлучилися, коли їм було всього 10 і 8 років відповідно, додавши, що у неї є особлива порада для старшого сина.

“По дорозі до школи я одного разу сказала Вільяму: якщо ти знайдеш когось, кого любиш в житті, то повинен триматися за нього і піклуватися. І якщо тобі пощастило знайти когось, хто любить тебе, то ти повинен його захистити”, — продекламувала тоді мама, не без гіркоти зазначивши, що її це “правило” не торкнулося.

У пам’ятному інтерв’ю вона також пояснила, що, попри те, що її старшому синові було всього 10 років, коли вони з Чарльзом розлучилися, він сприйняв цю новину досить добре:

“Вільям запитав мене, що відбувається і чи можу я відповісти на його питання, що я і зробила. Його перше питання стосувалося того, чому ми вирішили розійтися. Я тоді сказала: “Ну, нас було троє в цьому шлюбі, і тиск ЗМІ став ще одним фактором, так що це було дуже важко. Але хоча я все ще любила твого тата, я більше не могла жити з ним під одним дахом”.

За трагічним збігом обставин їй належало провести з синами всього один рік до своєї жахливої смерті в 1997 році. Її втрата стала ще більш сердечною від усвідомлення того, що навіть вона не була повністю впевнена, як їх з Чарльзом розрив вплине на синів і їхнє життя.

  На Львівщині до 150-річчя Лесі Українки на пам’ятники вдягнули краватки

Сьогодні дружина Вільяма — Кейт Міддлтон — носить обручку його матері, і дуже схоже, що принц прийняв пораду Діани близько до серця. Після свого весілля в 2011 році герцог і герцогиня Кембриджські виявилися однією з найсильніших і відданих королівських пар. Вони виховують трьох дітей і завоювали серця Британської — і світової — громадськості, а також витримують будь-яку критику з гідністю.