Актуальні новини

Полякова тонула в ополонці на зйомках нового кліпу

Офіційно відеоробота буде представлена 8 березня.

Оля Полякова готує шанувальникам сюрприз, а допоміг їй у цьому популярний український кліпмейкер Алан Бадоєв. Ось тільки побачити це все шанувальники зможуть тільки 8 березня, коли відбудеться прем'єра нового кліпу Олі Полякової на трек "Крига зрушила", інформує .

На свято – День святого Валентина – Оля Полякова подарувала своїм шанувальникам відверту валентинку, а ось до 8 березня співачка готує більш скромний сюрприз.

А поки знаменитість тільки інтригує фанатів деякими фактами про майбутню відеороботу. Відомо, що новий кліп для артистки зніме Алан Бадоєв. І це друга спільна робота зірок, до цього режисер зняв для Олі кліп на пісню "О, боже, як боляче".

Так, у новому ролику на трек "Крига зрушила" Полякова стане зіркою фігурного катання, і в одному з трюків навіть провалиться під лід. Відзначається, що на підготовку і репетиції знаменитість витратила більше двох місяців, а зйомки пройшли в Льодовому палаці в Броварах.

Сюжет кліпу поки тримається в секреті, але деякі моменти артистка описала на своїй сторінці в Instagram.

"Ця історія буде присвячена… дітям! Часто у гонитві за успіхом та визнанням ми забуваємо про тих, заради кого ми живемо і працюємо – про наших дітей. Ми прагнемо зайняти високе положення в суспільстві, в професії, а приділити трохи уваги дитині нам немає коли. Адже для них ми, незважаючи на всі наші помилки та поразки, найкращі, найважливіші, найголовніші люди, тільки для них справжні королі і королеви!" – розповіла Оля про свою нову роботу.

Шанувальники співачки почали активно коментувати публікацію. Дехто зазначив, що "по фото не скажеш, що пісня для дітей", але більшість звернули увагу саме на слова співачки, а не на фото, відмітивши, що "ці слова потрібно пам’ятати завжди".

  В Україні створили історичний мюзикл про письменників «розстріляного відродження»

До речі, для зйомок нового ролика був запрошений дворазовий чемпіон України і світу в одиночному катанні, фігурист Дмитро Дмитренко. Про те, яка саме роль дісталася спортсмену, поки невідомо. Всі подробиці шанувальники зможуть дізнатися безпосередньо в день прем'єри кліпу.

Залишити відповідь