Актуальні новини

Олександра Савельєва вперше стала мамою

Довгоочікуваний первісток з’явився в одній з клінік Москви.

Олександра Савельєва вперше стала мамою

На початку січня цього року в мережі з'явилися чутки про те, що 35-річна Саша Савельєва вагітна. Тоді артистка з'явилася на світському заході з помітно кругленьким животиком. Правда, і Саша, і її чоловік, 45-річний актор Кирило Сафонов, здогадки громадськості не підтверджували. І навіть, коли приховати зміни у фігурі було вже просто неможливо, пара все-одно тримала радісну новину в секреті, інформує .

А кілька годин тому стало відомо, що Саша вперше стала мамою! Співачка народила сина. Довгоочікуваний первісток з'явився в одній з клінік Москви. Хлопчик народився в центрі «Мати і дитя». Однак, інформацію ні пара, ні офіційні представники не підтвердили, хоча вони зазвичай не діляться інформацією, що стосується особистого життя.

Малюк став першою спільною дитиною пари. Актор Кирило Сафонов вже виховує 24-річну доньку Анастасію від першого шлюбу.

У групі «Фабрика» Савельєвій вже знайшли заміну. Коли співачка пішла в декретну відпустку, її місце зайняла Антоніна Клименко, яка у свій час виступала в колективі «Мобільні блондинки». Раніше Клименко неодноразово підміняла Савельєву, а тепер буде виступати з Олександрою Поповою та Іриною Тоневою на постійній основі. У всякому разі, поки Саша буде знаходиться в декретній відпустці і доглядати за малюком.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  «Берлін, Александерплатц»: пекло у великому місті

Залишити відповідь