Актуальні новини

Поради як не потрапити у пастку осінньої хандри

І не впасти в зимову сплячку.

І не впасти в зимову сплячку.

Осінь – випробовування не з легких: похмурі дні тягнуться нескінченно довго, а сил ледь вистачає на те, щоб дійти до кавомашини, а потім від машини до офісу… Якщо врахувати, що попереду зима і зимувати ви плануєте не біля екватора, то з цим, безумовно, треба щось робити. Доктор Ліббі Вівер, автор книги «Exhausted to Energised» («Від втоми до бадьорості»), знає, що саме. І нам радить, інформує .

Їжте більше зелені. Це все одно, що вживати сонячні промені всередину. Антиоксиданти, вітаміни і мінерали, зокрема, залізо, які в надлишку містять зелені овочі покращують подачу кисню до клітин нашого організму, тим самим прискорюючи всі внутрішні процеси і збільшуючи життєву енергію.

Також пийте пийте зелений чай. Він, як відомо, бадьорить не гірше кави, але на відміну від останнього, не викликає залежності, і з ним важко переборщити. Все завдяки амінокислоті під назвою L-теанін, яка додає сил і заспокоює одночасно.

Обов'язково перевірте свій рівень заліза. Цей мікроелемент відповідає за забезпечення киснем тканин і органів, а його дефіцит в організмі – найпоширеніша проблема, особливо серед жінок дітородного віку. Як наслідок – відчуття втоми й безнадії. Знайоме? Тоді не зволікайте з візитом до терапевта, який відправить вас на відповідний аналіз.

Додайте силові тренування у свій спортивний розпорядок. Вправи, спрямовані на збільшення м'язової маси – не тільки зроблять ваше тіло візуально красивішим, але і прискорить метаболізм за рахунок збільшення кількості мітохондрій, що відповідають за засвоєння кисню нашими клітинами.

«Закрийте» вже нарешті питання, які ви відкладаєте день у день. Будь-яка дрібниця, будь то оплата квитанцій або запис до дантиста, який висить у списку «невизначених» справ – з часом ризикує перетворитися в сніжний ком, який накриє вас з головою. Тому не чекайте авралу, а вирішуйте питання, поки вони не стали проблемами. Так ви зекономите сили і нерви.

  Окупанти звільнили з полону журналістку hromadske Вікторію Рощину

Складіть список людей, речей і справ, які роблять вас щасливими. І, щонайменше, раз на тиждень – намагайтеся зустрічатися з цими людьми, оточувати себе приємними речами і займатися улюбленою справою. Паралельно внесіть в список тих персонажів, хто «висмоктує» з вас життєву енергію, і по можливості уникайте зустрічей з ними.

Подбайте про себе. Фізичне здоров'я – основа психічного здоров'я, і навпаки. Тому уважніше ставтеся до свого меню, умов для сну і відпочинку. Тільки повноцінно відновившись ви зможете так само попрацювати. Не забувайте про це в моменти, коли позбавляєте себе зайвої години сну на користь безцільного скролінгу фб-стрічки.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь