Актуальні новини

Постійна міжнародна місія медіа-моніторингу з дезінформації щодо України та української діаспори розпочала роботу

Розпочала діяльність постійна міжнародна місія медіа-моніторингу з дезінформації щодо України та української діаспори, заснована громадською організацією “Україна-2050”.
“Основним викликом для міжнародної спільноти, зокрема України та української діаспори, є підвищення обізнаності з дезінформації серед населення та краще розуміння небезпек користування інформацією, не знаючи її джерел і мотивів”, – сказав президент ГО “Україна-2050”, президент Світового Конґресу Українців (2008-2018 рр.) Євген Чолій на онлайн-конференції в п’ятницю.
За його словами, в Україні це питання є ще більш актуальним, оскільки з 2014 року Росія відкрито веде потужну гібридну агресію проти України, щоб відновити контроль над нею.
Чолій зазначив, 25 січня 2021 року громадська організація “Україна-2050” розпочала організаційну роботу, щоб розгорнути постійну міжнародну місію медіа-моніторингу, яка здійснюватиме медіа-моніторинг ЗМІ, соціальних мереж та інших інформаційних ресурсів у різних країнах світу з дезінформації щодо України та української діаспори, аналізуватиме результати цього моніторингу та вживатиме ефективних заходів для сприяння протидії такій дезінформації, зокрема шляхом спрямування звернень до відповідних державних органів та адміністраторів ЗМІ, соцмереж та інших інформаційних ресурсів, щоб виключити дезінформацію про Україну та українську діаспору й заблокувати джерела такої дезінформації.
“Станом на сьогодні в нашій місії числяться 164 члени. Всі – волонтери з 55 країн, які здійснюватимуть медіа-моніторинг 41 мовою”, – додав він.

  4 вересня — Агафон Огуменник: історія, звичаї, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь