Оля Полякова назвала поведінку Тіни Кароль невизначеною. Продовження конфлікту між двома дівами українського шоу-бізнесу.

Ось уже понад місяць минуло після того, як під час шоу “Маска” Оля Полякова різко висловилася щодо Тіни Кароль, назвавши її “плакальницею на похоронах”. Після скандалу Полякову запитують про примирення з Кароль. Як розповіла Оля в новому інтерв’ю для Ютуб-шоу “Слава+”, Тіна не виявила бажання поспілкуватися з нею, хоча можливість у неї така була, інформує Ukr.Media.

Ольга зізналася: тільки після того, як висловилася, зрозуміла, що це некоректно. Співачка поспішила вибачитися, але впевнена: після всього цього Кароль почала піар-компанію на цій сварці. Полякова зазначила, що як артистка добре розуміє свою колегу, але стосовно неї самої Тіна повела себе невизначено.

“Ти визначся, ти образилася або ти робиш піар…”, — говорить Оля в інтерв’ю.

Також “королева ночі” зазначила, що у Тіни була можливість особисто поспілкуватися з нею, але вона не виявила такого бажання.

“Під час інтерв’ю Каті Осадчій Тіна була від мене в двох метрах, потім повернулася і пішла, перед цим давши інтерв’ю про “руку дружби”. Що це може означати? Ми не поспілкувалися, хоча така можливість була. Вона перебувала від мене на відстані витягнутої руки”, — зізнається Полякова.