12-річний Андрій навчився поважати вибір інших.

Відомий музикант Олексій Потапенко дав інтерв’ю, у якому поділився деталями свого життя. Розповів Олексій і про взаємини сина з його новою дружиною, інформує Ukr.Media.

Із інтерв’ю для проєкту “Зе Інтерв’юер” дізнаємося, що 12-річний Андрій намагається у всьому бути схожим на свого зіркового батька. Він захоплюється спортом і хоче в майбутньому стати шоуменом.

Попри те, що батьки хлопчика розлучилися, вони змогли вибудувати нормальні відносини. Крім того, Іра Горова і Потап продовжують залишатися партнерами по бізнес-проєкту. Олексій зізнався, що під час розлучення він від хлопчика нічого не приховував і все пояснив, з урахуванням його віку:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Я з ним це обговорював так, щоб не завдати травми дитячій психіці. Однак, оскільки батько багато їздив по гастролях, хлопець різниці особливо не відчув”, — ділиться Потап.

Музикант повідав, що на своєму прикладі навчив сина шанобливо ставитися до вибору інших людей. З цієї причини Андрій з розумінням ставиться до вибору обраниці своїм батьком.

“Він дивиться, що це кохана батька, яку він любить. У них із Настею відмінні відносини, і вони чудово спілкуються. Він як хлопчик, копіює поведінку тата. Андрій бачить мою любов до Насті і усвідомлює, що це добре”, — розповідає репер.