Актуальні новини

Прокуратура АРК відкрила справу за фактом припинення діяльності АТR

Прокуратура АРК на захист прав громадян та незалежних кримських ЗМІ  розпочала кримінальне провадження за фактом припинення на території автономії діяльності медіа-холдингу АТR
01.04.2015 прокуратура автономії внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 171 КК України, за фактом перешкоджання незаконно утвореними органами влади окупованого півострова законній професійній діяльності журналістів, що призвело до припинення теле– та радіомовлення засобів масової інформації, які входять до медіа-холдингу ATR (кримсько-татарський телеканал ATR, дитячий кримсько-татарський телеканал Lale, FM – радіостанції «Мейдан», «Лідер», а також інтернет-видання «15 хвилин»). Про це йдеться у повідомленні Генпрокуратури.
Відповідно до ст. 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» вказані кримінальні провадження надіслано до Генеральної прокуратури України для визначення підслідності.

  22 червня — день Кирила: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь