Чоловік розповів, що допомагає йому переживати переломні моменти в житті.

Принц Гаррі дав перше інтерв’ю після новини про те, що у Меган Маркл стався викидень. Він розповів, як змінилося його життя з появою сина Арчі і як природа допомагає йому переживати переломні моменти, інформує Ukr.Media.

36-річний принц Гаррі став гостем відеоконференції, присвяченій запуску стрімінгового сервісу з документальними фільмами про проблеми навколишнього середовища WaterBear. Зазначимо, що сам герцог є президентом природоохоронної організації Africa Parks і активно дбає про навколишнє середовище.

Так, під час онлайн-зустрічі Гаррі зізнався, що природа допомагає йому переживати складні моменти життя:

“Перебувати на природі — найбільш зцілююча частина життя, я в цьому переконаний. Коли ти стаєш батьком, все дійсно змінюється, тому що тоді ти починаєш замислюватися: який сенс приводити в цей світ нову людину, коли весь світ у вогні? Ми не можемо красти майбутнє наших дітей, ми тут не для цього. Вірю і сподіваюся, що ми зможемо зробити світ кращим”.

Герцог також закликав усіх охороняти нашу планету:

“Кожна крапля дощу, що впала з неба, живить висушену землю. Що, якби кожен з нас уявляв себе краплею дощу і дбав про нашу планету? Адже природа — це джерело нашого життя”.

До слова, минулого року принц Гаррі дав інтерв’ю для британського Vogue і заявив, що вони з Меган планують мати максимум двох дітей, щоб зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.