Зірка знялася в ніжній фотосесії для журналу.

Американський журнал People назвав ім’я “Людини року”. Почесного звання удостоїлася 28-річна співачка і актриса Селена Гомес, інформує Ukr.Media.

У People підкреслили, що Селена не лише активно і успішно працювала в музичній галузі, а й підносила свою допомогу в багатьох соціальних питаннях. Співачка також без сорому ділилася своїми психологічними проблемами, підбадьорюючи шанувальників, і запустила бренд власної косметики Rare Beauty, концепція якого — підкреслити індивідуальність кожної дівчини.

“Я не думаю, що запуск Rare Beauty був можливий три-чотири роки тому. Тільки тепер Я розумію, як це — перебувати по той бік, порівнювати себе з кимось і намагатися виглядати так чи інакше, щоб вписатися в суспільство. Справедливо буде сказати, що я на 1000% розумію проблеми своїх клієнтів. Це нелегко для всіх нас, і я хочу, щоб люди просто знали, що не самотні у своїх проблемах”, — розповіла зірка для глянцю.

Також Селена Гомес знялася в ніжній фотосесії, прикрасивши обкладинку People. На нових знімках співачка позує в довгому затишному светрі, який відкриває її стрункі ноги.