Принцеса Діана ще до катастрофи залишила записку, в якій передбачила трагедію і згадувала принца Чарльза. Що ж таке написала Діана в тій записці.

Трагедія, яка трапилася з принцесою Діаною в 1997 році, досі не дає спокою її рідним, британським підданим і в цілому світової громадськості. Як виявилося, Принцеса Діана ще до катастрофи залишила записку. У ній вона передбачила, що трапиться щось погане. Згадувала і принца Чарльза — свого колишнього чоловіка. Принцеса Діана і Чарльз мали багато проблем у шлюбі, тому в 2005 році британського спадкоємця допитували в Скотленд-Ярді, інформує Ukr.Media.

Принцеса Діана і Чарльз

Принцеса Діана, мати принців Вільяма і Гаррі, відрізнялася підвищеною емоційністю і часто гостро реагувала на різні ситуації. Кажуть, що у принцеси були на те причини, адже у неї з’являлося багато підозр з приводу подружньої вірності принца Чарльза. Чарльз часто був холодний з Діаною, але їй, напевно, як і будь-якій жінці, хотілося хоч трохи тепла від чоловіка.

Принца Чарльза, спадкоємця британського престолу, в 2005 році допитав високопоставлений співробітник поліції Великобританії з приводу трагедії з його колишньою дружиною. Лорд Стівенс, колишній комісар Лондонської столичної поліції, повідомив що говорив з принцом про записку, яку Діана написала в 1995 році. У ній йшлося про те, що принцеси не стане в результаті «поломки гальм».

Записка принцеси Діани

У 1995 році Діана написала записку і залишила її в коморі в Кенсінгтонському палаці. Записку пізніше знайшов тодішній дворецький Пол Баррелл. У 1996 році Чарльз і Діана розлучилися. Що ж таке написала Діана в тій записці, що вона так зацікавила слідство?

У записці Діана стверджувала, що Чарльз влаштує автомобільну аварію, щоб одружитися з колишньою нянькою свого сина, Тіггі Легг-Бурк.

“Цей конкретний період мого життя є найнебезпечнішим: мій чоловік планує аварію. Відмова гальм і серйозна травма голови звільнять йому шлях до одруження на Тіггі”, — написала Діана.

Також Діана підкреслила, що Камілла Паркер-Боулз — лише приманка. А насправді любов’ю всього життя Чарльза була саме няня Тіггі.

  Надія Матвєєва разом з Костіциним буде вести "Битву екстрасенсів"

Принц Чарльз заявив, що не має ні найменшого поняття, звідки у Діани з’явилися думки подібного роду. Проте життя принцеси обірвалося в 1997 році саме в результаті автокатастрофи. Це сталося в автомобільному тунелі на мосту Альма в Парижі. У машині, крім Діани і водія, також знаходилися супутник принцеси Доді-Аль-Файєд і їх охоронець, який єдиний залишився в живих.

Останнє прохання Діани

У ніч трагедії принцеса говорила телефоном з журналістом Річардом Кеєм. Він стверджує, що Діана мріяла почати все заново у Великобританії. Останнім її бажанням було скоріше повернутися туди до дітей. Але доля, на жаль, мала інші плани.