Оля Полякова розповіла про сімейні чвари з чоловіком. Співачка любить поскандалити.

Ось уже 16 років виконавиця перебуває у шлюбі зі своїм чоловіком Вадимом. Чоловік зі своєю зірковою коханою рідко з’являється на публіці і Полякова відверто заявляє, що йому з нею дуже непросто. Ольга зізналася, що на початку сімейного життя постійно влаштовувала чоловікові скандали, інформує Ukr.Media.

Знаменитість розповіла про свою роботу і про особисте життя. Попри те, що чоловік артистки непублічна людина і відмовляється відвідувати світські заходи, про свої з ним стосунки Ольга говорить відкрито. Артистка згадала про сварки між ними на початку спільного життя. Жінка не приховує, що зараз повністю керує коханим і йому це подобається. Однак на початку відносин в них були зовсім інші ролі. Вадим навчив дружину жити моментом, втихомирювати вдачу і емоції, а також радіти кожному дню.

Коли парочка одружилася Полякова тільки лише починала свою кар’єру в шоубізі. Через відсутність сцени в ній вирувала величезна енергія і вона влаштовувала скандали вдома. Ольга била дорогий посуд, дряпала Вадиму обличчя і серед ночі тікала.

“Я справжня істеричка. У відносинах мені потрібний невротизм, а йому це не треба. Він це терпів, так як мене любив, але зміг мене перевчити”, — розповіла Полякова.

На відміну від інших, Вадим не піддавався на провокації дружини і зміг перевчити її. Закривав двері і їхав далі, коли вона вибігала з машини вночі в ліс і змушував купувати новий посуд, коли вона розбивала дорогі сервізи. З кожного скандалу Ольга отримувала урок і з часом скандали припинилися.

“Я коли прийшла в магазин і побачила, що чашка коштує 70 доларів, а я їх перебила не знаю скільки, то посуд я бити різко перестала. Я так поступово стала нормальною. Ну і звичайно ж у мене зараз є сцена, куди я можу всю свою енергію віддавати, це атомний реактор”, — ділиться знаменитість.

Артистка і зараз захоплена стійкістю чоловіка. З її слів, у неї є потреба в “заземленні”, яке їй дають тільки двоє людей — чоловік і продюсер Михайло Ясинський.

  У Львові припинили випуск одразу двох тижневиків