Привітання на День захисту дітей 2021 у прозі. Щорічно у всьому світі 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Вважається, що дата проведення Дня захисту дітей обрана у зв’язку з міжнародною конференцією, яка проходила в Женеві 1 червня 1925 року. На цій зустрічі експерти обговорювали способи поліпшення і нормалізації рівня благополуччя неповнолітніх, інформує Ukr.Media.

***

З Днем захисту дітей!

Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здорова та оточена турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам побажаємо терпіння, доброти й ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!

***

Посмішки дітей — це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. В них стільки щирості та довіри, що розтане навіть найсуворіше і загартоване проблемами серце. Так нехай же в День захисту дітей, кожен постарається зробити життя маленьких мешканців нашої планети краще і безпечніше.

***

Діти — маленькі частинки великого щастя, чудо, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові й піклування, батьківської ласки та хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. У День захисту дітей бажаємо кожній дитині мати міцну сім’ю і все необхідне для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен з маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.

***

Бути дитиною — це диво, а дитинство — це найчарівніші моменти життя будь-якої людини. Кожна дитина гідна бачити світ, повний тільки чарівництва і пишноти, відчувати себе коханою і захищеною. Адже діти — це майбутнє нашої планети. А найкращий спосіб зробити дітей хорошими — це зробити їх щасливими.

  В Японії пройде фестиваль "Українське Різдво"

З Днем захисту дітей!

***

Вітаємо всіх дітей і їх батьків з Днем захисту дітей! Нехай в цей перший сонячний червневий день на ваших обличчях грають щасливі посмішки. Нехай різнокольорові повітряні кулі прикрасять ваше життя радісними фарбами. Бажаємо, щоб життя ваше було безхмарним і веселим, даруйте один одному добро і насолоджуйтеся спілкуванням.

***