Актуальні новини

Оксана Линів стане музичною директоркою театру у Болоньї

Знаменитий італійський театр Teatro Comunale Bologna (Муніціпальний театр у Болоньї) запросив львів’янку Оксану Линів на посаду музичної директорки та головної диригентки. Про це йдеться на сторінці театру у Facebook. Оксана Линів має стати музичною директоркою театру з січня 2022 року.

Оксана Линів уже виступала у Муніціпальному театрі Болоньї минулого березня. Через карантин глядачів у залі не було.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1528011 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1528011{
margin: 0!important;
}
}

Муніципальний театр Болоньї (Teatro Comunale di Bologna) – оперний театр у Болоньї (Італія), один з найважливіших в країні. Театр було відкрито 14 травня 1763 року. Тоді він називався Новий публічний театр (Nuovo Teatro Pubblico). Саме тут відбулись перші в Італії постановки опер Ріхарда Вагнера, зокрема «Летючий Голландець», «Тангойзер», «Трістан та Ізольда», «Лоенгрін» та «Парсіфаль». У Болоньї навчались українські композитори Максим Березовський та Дмитро Бортнянський.

43-річна Оксана Линів –українська диригентка. Вона є першою жінкою на посаді головного диригента Опери та філармонійного оркестру в місті Ґрац (Австрія). Линів є засновницею та художньою керівницею фестивалю LvivMozArt, засновницею та головною диригенткою Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU. Також Оксана Линів стала першою жінкою-диригенткою найпрестижнішого оперного фестивалю світу у німецькому Байройті за 145 років його існування. Вона диригувала новою постановкою «Летючого Голландця» на відкритті фестивалю 2021 року.

  Джамала зворушила фанатів новими сімейними кадрами

Залишити відповідь