14 жовтня в Україні відзначаюсь три великих свята: Покрова пресвятої Богородиці, День козацтва та День захисника України.

У цей день в Україні одразу відзначаюсь три великих свята: Покрова пресвятої Богородиці, День козацтва та День захисника України, інформує Ukr.Media.

***

Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Тож прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів і миру на нашій землі!

***

Мужність, честь, сила і відвага — тільки кращі з кращих склали присягу в рядах Збройних сил України. Ви стали на захист своєї батьківщини, не втрачаючи жодної хвилини. У святковий день ми бажаємо Вам спокійного мирного неба над головою, щасливого особистого життя і заслуженого підвищення по службі.

***

Хай щастя і любов поселяться в домі, нехай завжди буде куди повернутися, а День Збройних Сил запам’ятається як саме сонячне і радісне свято.

Миру вам, дорогі наші захисники.

***

Ти пішов добровольцем одним з перших, і це подвиг, який залишиться з тобою назавжди, він говорить про тебе більше, ніж тисяча слів.

У День захисника України ми бажаємо всім захисникам миру, міцної броні на жилетах, а також щасливого особистого життя й успішної кар’єри.

Спасибі за ваш подвиг і зі святом вас!

***