Це православне свято, що відзначається 14 жовтня. У цей день віруючі з особливим завзяттям співають подячні пісні захисниці своїй — Богородиці.

***

Вітаємо з Покровом Пресвятої Богородиці й від душі бажаємо щасливого довгого благодатного життя під покровом Пресвятої Діви. Нехай кожен день дарує тільки світлі думки й добрі справи, нехай Богородиця пошле вам і всій родині міцного здоров’я, достатку і миру, інформує Ukr.Media.

***

Нехай Покров Пресвятої Богородиці принесе чистоту і надію в ваш будинок. Бажаємо сховатися від бур і негод під Божим покровом. Бажаємо жити праведно і щасливо. Бажаємо доброти в серцях і віри в душі. Бажаємо щастя в родині й миру в домі.

***

Вітаємо з благодатним, світлим святом Покровою Пресвятої Богородиці! Нехай Ваші молитви завжди будуть почуті, нехай Вас і Ваших близьких ніколи не підводить здоров’я і віра у світле майбутнє.

Зі святом!

***

Вітаємо всіх зі святим святом. Нехай світло життя, любові й добра завжди виходить з ваших сердець. Живіть завжди з вірою в Бога, в чудеса і ніколи не втрачайте надію на краще. Бажаємо вам, щоб у святу Покрову залишилися в минулому всі неприємності й біди, нехай попереду вас чекають тільки добробуту і щастя.

Зі святом!

***