Актуальні новини

Псевдонім Klavdia Petrivna використовувала відома співачка Маша Кондратенко

Сайт про культуру «Лірум» у вівторок, 6 лютого, оголосив переможців першої премії «Золота Зоря Лірум». Переможницею у номінації «Дебют року» стала співачка Klavdia Petrivna, яка дотепер була анонімною. Отримувати нагороду вийшла 25-річна Маша Кондратенко. Згодом на сторінках в Instagram Маші Кондратенко та співачки Klavdia Petrivna з’явилася спільна публікація з підписом: «Хто це така?».

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1579500 { min-height: 180px !important; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1579500{ margin: 0!important; } .mobile-branding-wrapper { min-height: 200px } }

«Klavdia Petrivna змогла завоювати популярність на TikTok, при цьому зберігаючи свою анонімність до цього часу. Виконавиця опублікувала свої перші пісні у серпні 2023 року на своєму телеграм-каналі. На стримінгових платформах треки вийшли пізніше — у вересні 2023 року, але менше, ніж за півроку Klavdia Petrivna зібрала більш як 400 тисяч щомісячних слухачів на Spotify», – пише сайт «Лірум».

Історія в Instagram Маші Кондратенко, яка тримає нагороду співачки Klavdia Petrivna (Скриншот ZAXID.NET)
Історія в Instagram Маші Кондратенко, яка тримає нагороду співачки Klavdia Petrivna (Скриншот ZAXID.NET)Історія в Instagram Маші Кондратенко, яка тримає нагороду співачки Klavdia Petrivna (Скриншот ZAXID.NET)Історія в Instagram Маші Кондратенко, яка тримає нагороду співачки Klavdia Petrivna (Скриншот ZAXID.NET)

Зазначимо, що коли Маша Кондратенко отримувала нагороду, то не сказала, що є співачкою Klavdia Petrivna. Однак ведучий церемонії звертався до неї за псевдонімом, а згодом Маша опублікувала фото із нагородою.

Додамо, що співачка Klavdia Petrivna запозичила псевдонім від імені персонажки з книги «Записки Кирпатого Мефістофеля» Володимира Винниченка. Музичне медіа «Слух» визнало дебютний міні-альбом «Бережи мене» одним із 35 найкращих альбомів та міні-альбомів 2023 року. Наразі найпопулярнішою піснею виконавиці на YouTube є «Знайди мене», яка має 10 мільйонів переглядів. Крім цього, перша леді Олена Зеленська процитувала рядок з пісні співачки «Я щаслива» під час саміту перших леді та джентльменів у вересні 2023 року.

Виконавиця Маша Кондратенко є також блогеркою та акторкою серіалу «Школа». У 2020 році виконавиця була фіналісткою десятого сезону талант-шоу «Голос країни». Співачка здобула популярність завдяки пісні «Ванька-Встанька», яка наразі має 30 мільйонів переглядів на YouTube. До повномасштабного вторгнення Маша Кондратенко виконувала пісні російською.

  Помер режисер фільму «Ісус Христос – суперзірка»

Залишити відповідь