Актуальні новини

Радикали в Києві напали на коміка Єгора Шатайла через жарти про традиційну сім’ю

Радикали з організації «Традиція і Порядок», яка сповідує ідеологію християнського націоналізму, напали на гумориста, стендапера, радіоведучого і сценариста сатиричних програм Єгора Шатайла

перед його концертом у Києві. Підставою для нападу стали жарти Шатайла про традиційні сімейні цінності.

Як повідомив сатиричний проект Майкла Щура «Телебачення Торонто», у якому Шатайло працює сценаристом, напад на коміка стався у понеділок, 14 вересня. Перед ци радикали погрожували йому в коментарях у соціальних мережах.

Напередодні нападу Шатайло написав допис у Facebook з анонсом свого стендапу «про збитковість традиційної української сім’ї, яку треба закрити, як Тетчер шахти і вкладати бабки в інновації».

«Кілька десятків молодиків прийшли на анонсований стендап-концерт. Але грошей на квитки, на жаль, не мали. Тому влаштували бліц-спілкування з Єгором. Традиційно напали на нього (розпилили газ у обличчя, змусили вибачитись перед народом України, повикрикували щось проти ЛГБТ) і впорядковано втекли. А потім мужньо повернулися до Єгора у коментарі під постом, щоб позловтішатися», – сказано у повідомленні «Телебачення Торонто».

Там зазначили, що наразі з коміком Єгором Шатайлом все нормально, а його концерт того дня таки відбувся.

Зазначимо, що Єгор Шатайло – український комік-стендапер, ведучий однієї з програм на радіо «Промінь», а також сценарист і співведучий програми #@)₴?$0 журналіста Майкла Щура (справжнє ім’я Роман Вінтонів). Програму випускає сатиричний проект Щура «Телебачення Торонто».

  Українські зірки заспівали «Христос Воскрес» 12-ма мовами

Залишити відповідь