Регіна Тодоренко думає про еміграцію з Росії. У чому причина такого бажання і куди ведуча разом з чоловіком Владом Топаловим планує переїхати?

Відома українська ведуча і співачка Регіна Тодоренко, яка зараз живе і працює в Росії, вперше заговорила про можливу еміграцію, інформує Ukr.Media.

В інтерв’ю 30-річна зірка заявила, що її чоловік, російський співак Влад Топалов досі не оцінений з гідністю на своїй батьківщині. Тому вони розмірковують над переїздом до Великобританії, США чи Індонезії.

“Владу дуже подобається музика, але те, що він робить, тут не популярно. Може, в майбутньому ми поїдемо в Лондон, наприклад, і там все буде інакше. Для життя нам дуже подобається Каліфорнія, Індонезія, але тут поки у нас багато справ», — зізналася Тодоренко.

За словами Регіни, вона і її сім’я поки не планує еміграцію так, як зараз вона знімається в проєкті «Орел і Решка» і готує до випуску новий подкаст і кліп.

«У мене в Росії дуже цікава робота, я дуже люблю Москву. Зараз ми знову вирушаємо подорожувати по Росії з проєктом “Орел і Решка», восени я запускаю свій освітній подкаст, а до свого дня народження, 14 червня, випускаю кліп на свою пісню”, — поділилася планами на 2021 рік ведуча.