Актуальні новини

Регіна Тодоренко розповіла про весілля з Владом Топаловим

Закохана пара вирішила влаштувати гучну весільну вечірку.

Закохана пара вирішила влаштувати гучну весільну вечірку.

Практично перед самим народженням свого первістка вагітна Регіна Тодоренко і Влад Топалов розписалися, однак пара не влаштовувала пишне торжество, а зробила свято для рідних і близьких, інформує .

Втім, від весілля закохані відмовлятися не збираються – про це телеведуча повідомила у власному телешоу. Закохані вирішили надолужити згаяне і влаштувати гучну весільну вечірку.

Регіна Тодоренко розповіла про весілля з Владом Топаловим.

«Я виходила заміж, коли була вагітна, і всі писали: «А, зрозуміло, вона вийшла заміж, тому що залетіла». Блін, камон, друзі! Адже ми до цього жили якийсь час в цивільному шлюбі, ми вже знали, чого хочемо. І напевно знали, що у нас буде сім'я. А коли буде весілля – та яка різниця? Так вона буде взагалі в травні!» – емоційно висловилася Регіна.

Точну дату весілля Регіна Тодоренко так і не повідомила. Шанувальники впевнені, що незабаром ведуча поділиться з ними цією інформацією.

Ми впевнені, в білому платті Регіна виглядатиме приголомшливо!

Регіна Тодоренко розповіла про весілля з Владом Топаловим.

Нагадаємо, що на початку грудня 2019 го року Регіна Тодоренко вперше стала мамою. Вона народила сина Владу Топалову, якого називали Михайлом.

Відзначимо, що Регіна Тодоренко не стала засиджуватися в декреті, а буквально відразу почала поєднувати материнство і роботу. Крім того, молода мама вже практично повернула колишню форму.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Катя Осадча прогулялася по мальовничих куточках Одеси, поділившись яскравими фото

Залишити відповідь