Актуальні новини

Розіграші на 1 квітня: як весело пожартувати над колегами і друзями

1 квітня – день сміху та веселощів.

Розіграші на 1 квітня: як весело пожартувати над колегами і друзями. 1 квітня – день сміху та веселощів.

А який День дурня може бути без приколів і розіграшів над знайомими?  Тільки потрібно пам'ятати, що почуття гумору у всіх різне.., передає .

РОЗІГРАШІ В ОФІСІ

Якщо 1 квітня – ви перший, хто прийде в офіс, то вам і карти в руки, як влаштувати всім колегам першоквітневе настрій.

– Для розминки можна поставити на шафу коробку з помітним написом – Секс або Презервативи (або ще з якою-то інтригуючою назвою). Першого, хто не втерпить і потягнеться діставати з шафи коробку буде чекати сюрприз. Коробка повинна бути без дна і її можна заповнити конфетті і мішурою або ще якимось дрібним сміттям", який неодмінно 1 квітня звалиться на голову самого цікавого колеги.

– Ще одна безневинна жарт в офісі – приклеїти телефонні трубки двостороннім скотчем і, звичайно ж, відразу телефонувати колегам. Приклеювати до столів можна і пачки паперу, дрібні предмети та іншу офісну "дребедень". Як варіант, прикольнутися на 1 квітня можна дуже легко, заклеївши все тим же скотчем мишку, щоб вона перестала працювати. Повірте здивовані колеги довго будуть "возити" мишкою по столу, перш ніж догааются її підняти і подивитися.

– В сучасному офісі на 1 квітня нікуди без жартів, пов'язаних з комп'ютерами. Поки людина відлучиться хоча б на пару хвилин натисніть Ctrl+Esc, Esc, Alt+"-" (тобто натиснути клавішу Alt і – ), Alt+F4. На комп'ютері зникне кнопка Пуск, що напевно засмутить колегу на деякий час. Повернути її можна тільки перезавантаживши комп (якщо у вас встановлений Windows 9х).

– Влаштуйте колегам мозковий штурм на день сміху і напишіть оголошення про те, що все треба терміново до вас в кабінет, якщо вони не пройшли лабилизацию. Навряд чи всі знають, що насправді страшне назву – це всього лише вимовляння звуків мови через округлення витягнутих уперед губ. Всіх, хто сумлінно до вас прийде вчити говорити "1 квітня-нікому не вірю!".

  Тоня Матвієнко показала свою 6-річну доньку — копія зіркової бабусі

– На стіл якогось колеги поставте каструльку з водою (дбайливо припасену з дому), закрийте аркушем паперу і переверніть догори дном на рівному столі. Папір прибираєте – і вуаля: чекаєте, коли ж колега підніме і прибере безхазяйну каструлю. Цей же варіант "прокотить" і зі скляною банкою. Навіть бачачи, що вона повна води, колезі доведеться все одно її прибирати з робочого столу, питання тільки як це зробити ?

ЖАРТИ НА 1 КВІТНЯ ДЛЯ ДРУЗІВ І БЛИЗЬКИХ

Своїх домашніх треба теж неодмінно розіграти на 1 квітня і зробити це зовсім просто, причому в шикарним ефектом.

Дрібні капості на 1 квітня точно допоможуть неординарно почати день сміху. У ванній можна приклеїти зубні щітки до дна стаканчика і потім із захватом спостерігати за сонними рідними, які не зрозуміють, в чому справа. На 1 квітня потрібно переставити будильник на раніше – як мінімум хвилин на 30.

Чоловіка або хлопця можна акуратненько, щоб його не розбудити нафарбувати нігті. Після будіть його пізніше визначеного години і випроваджуєте спізнився на роботу. У поспіху він може і не помітити модного манікюру.

Традиційний розіграш для домашніх – це заздалегідь покрити мило прозорим лаком для нігтів, а вранці на 1 квітня можете із задоволенням спостерігати, як розігрується намагається намилити мило, але безуспішно.

Коханому чи дітям можна вранці дати шкарпетки, прошиті вами заздалегідь посередині. Напевно, вас потішать і розвеселять такого роду "муки" на 1 квітня.

Трохи більше зусиль від вас буде потрібно, якщо хочете налякати домашніх. Підфарбуйте розсікач крана рідким барвником. Бажано червоного кольору для більшого ефекту. Тоді вранці на день сміху з крана поллється кривава вода.

Дітям і чоловікові можна приготувати оригінальний сніданок – подати сік з трубочкою. Тільки от замість соку заздалегідь зробити желе (зі вставленою в нього соломинкою). Спостерігати як домочадці забавно тягнуть сік на 1 квітня – дійсно весело.

  Микола Тищенко показав дорослого старшого сина

Налякати своїх домашніх можна і поставивши незвичайну банку в холодильник. Підготувати цей розіграш простіше простого. У банку наливаєте води, роздруковуєте лист з чиїмось обличчям і засовує в банку. Ефект об'ємної голови в банці в холодильнику навряд чи залишить байдужими ваших домашніх.

Гарантований спосіб вдало приколотися на 1 квітня – запропонувати колу з льодом. Ось тільки лід повинен бути непростою, а з замороженими цукерками ментос всередині (кола і ментос вступають в реакцію і перетворюються на справжній фонтан).

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь