На знімках видно, що малюк копія свого батька.

На відміну від більшості селебріті, Анна Сєдокова не приховує своє особисте життя і сім'ю від громадськості. У соцмережі знаменитості регулярно з'являються власні знімки, фото своїх дітей і забавні відео. Так, нещодавно артистка розмістила в своєму Instagram нову фотографію, на якій зображений 2-річний син Гектор. Судячи з усього, знімок був зроблений на паспорт, інформує .

"Татів бродяга, мамин симпатяга. Ну, що це за дитина взагалі. Мені здається, на цьому фото чітко відображається його суть. Вчора з нянею не змогли сфотографуватися. Він просто відмовився сидіти на стільці та дивитися на жінку. Він був проти. Вони з нянею прийшли в фотостудію, простояли чергу пів години (дивно, що ніхто не пропустив жінку з дитиною), зайшли та вийшли. Довелося мамі застосовувати секретний спосіб і їхати показувати йому космічний апарат (вона ж кабінка для фото). Отже, це найкраще, що у нас вийшло", — поділилася Анна.

Шанувальники не змогли не відзначити, що з віком Гектор стає все більше схожий на свого батька, російського бізнесмена Артема Комарова.