Експерти відзначають, що герцогиня не спрацювалася з персоналом.

У Великобританії вийшла нова книга “Члени королівської родини на стежці війни” (Royals At War), яка розповідає історію життя Меган Маркл в королівській родині, інформує Ukr.Media.

Авторами книги є британські журналісти-розслідувачі Ділан Говард і Енді Тіллет. У своїй книзі вони, зокрема, стверджують, що Маркл не змогла знайти спільну мову з персоналом, який працює на британську королівську сім’ю.

Персонал повинен був допомогти їй стати членом королівської сім’ї, проте на заваді цьому стали її “дуже високі стандарти” і “голлівудські манери”, які призвели до “унікальної” плинності кадрів. Автори зазначають, що з часу весілля Маркл і Гаррі п’ять помічників звільнилися або переїхали.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Однією з причин конфлікту Маркл з персоналом була її “енергія жителя Західного узбережжя” — вона вставала о п’ятій годині ранку і “бомбила співробітників текстовими повідомленнями”, що, як наголошується в книзі, доводило їх до божевілля.

Одна з офіцерів служби безпеки вищого рангу пішла в знак протесту, після того, як Меган Маркл “проігнорувала її пораду не ризикувати, спілкуючись з фанами в натовпі”.

Крім того, у вересні минулого року стало відомо, що принц Гаррі і Меган Маркл, відмовившись від помічників з палацового персоналу, найняли собі в допомогу PR-компанію Sunshine Sachs.

Як стверджує Говард, таким вчинком Меган Маркл спалила всі мости, що зв’язують її з королівською родиною.

“Палацом керує ієрархія радників, помічників і експертів, які мають реальну владу. Як тільки Меган звільнилася від зв’язку з ними, шляху назад вже не було”, — підкреслюють автори книги.