Як назвала дочку Санта Дімопулос?

Кілька тижнів тому колишня солістка групи “ВІА-гра” Санта Дімопулос — народила дочку. Дівчинка була без імені три дні, після чого співачка звернулася за допомогою у виборі імені до астрологів. Як же назвали і які імена розглядали — цікаві подробиці далі у матеріалі, інформує Ukr.Media.

Хоч як би не була артистка відверта на теми вагітності та пологів, вона довго не афішувала ім’я новонародженої. Але ось стало відоме ім’я — Софія. За словами Дімопулос, її чоловік хотів назвати дитину “Зінкою”. А також вони розглядали імена — Тіана і Мікелла.

Вибір був дійсно не з легких, тому зірка вирішила звернутися до послуг астрологів:

“Хотілося чогось особливого і рідкісного. Але я знала, що не прийму остаточного рішення поки не проконсультуюся з астрологом. Астрологія — наука, при знанні якої, можна підтримати себе (посилити) або, навпаки, послабити. Як тільки вона народилася, я вислала всі дані астрологу (навіть двом) і отримала відповідь — жодне з вибраних мною імен не підходить. Наше ім’я повинне починатися на СО або на ДА. А найбільш виграшний варіант для неї — Софія. Загалом, дівчинка була без імені 3 дні. Потім мій чоловік просто пішов в мерію і записав її Софією.

Відзначимо, що відразу після пологів з’явилися в Instagram Санти знімки малятка, а потім вона в постах розповідала про пологи в кількох частинах.