Стало відомо, хто зіграє покійну Началову і її колишнього чоловіка Алдоніна в новому фільмі про співачку.

У Мережі давно ходили чутки про те, що про життя Юлії Началової знімуть фільм, хоча її родичі виступали проти цієї ідеї. Здається, мрії чисельних шанувальників співачки все-таки збудуться: були розкриті виконавці головних ролей кінострічки, інформує Ukr.Media.

Протягом довгого часу ходили чутки про те, що про життя співачки Юлії Началової, яка померла 16 березня 2019-го, буде знято фільм. Лише через пів року після смерті зірки вони отримали можливе підтвердження.

З’явилася новина про те, хто ж зіграє зоряну пару в повнометражному фільмі. На роль Юлії Началової була обрана актриса Марина Орлова, 33-річна зірка серіалу «Барвіха». Її колишнього чоловіка футболіста Євгенія Алдоніна на екрані втілить Олексій Гаврилов (Лемар). На рахунку 36-річного артиста ролі в таких серіалах як «Слід», «Любов як любов» і «Універ».

Родичі покійної співачки, які раніше заперечували проти ідеї зйомки фільму, тепер підтримують цю ініціативу. Вони навіть можуть надати особисті речі Началової для зйомок.

Режисерами фільму стануть Євгеній Попов, Володимир Баранов і Дмитро Пуговкін. Очікується, що стрічка про життя Юлії Началовой вийде на кіноекрани у 2020 році, але точна дата прем’єри поки не названа.

Нагадаємо, що Юлія Началова з 2006 по 2011 рік була одружена з футболістом Євгеном Алдоніним. У них народилася дочка Віра, якій 1 грудня виповниться 13 років.